• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  "איך גיליתי את האידוי והפסקתי לעשן"

  "את הסיגריה האלקטרונית הראשונה שלי ניסיתי בשנת 2008, כשאמרו לי שזה יעזור לי להפסיק לעשן. הבעיה הייתה שבתקופה הזאת הסיגריות האלקטרוניות האלה היו גרועות מאד. באותה תקופה הייתי מאד לחוץ ועישנתי בשרשרת בסביבות החמש חפיסות ביום. עישנתי במשך יותר מ-40 שנה, היה לי קשה מאד לנשום, והבנתי שאני מוציא כ30 אלף דולר בשנה על משהו שהורג אותי. אז התחלתי לחפש סיגריה אלקטרונית שתתאים לי, כי ידעתי שאם זה יעבוד בשביל מעשן כבד כמוני זה יעבוד בשביל כולם. אחרי חודשים של חיפושים אחרי כל מוצר אפשרי בארה"ב הרחבתי את החיפושים גם מעבר לים. כל מה שמצאתי היה כבד ומגושם, ולרוב נשבר. נאלצתי ללמוד מה עובד בדרך הקשה. רציתי משהו שיספק את תאוות העישון שלי ושיעזור לי ולאנשים כמוני, ואז גיליתי את עטי האידוי.
  בינתיים, חברות הטבק הגדולות שהתחילו להבין כי חלק מהשוק שלהם הולך ונעלם, הבינו שהן צריכות לגייס את מערך יחסי הציבור שלהם ולזרוע קצת פאניקה בתקשורת בעזרת מידע חלקי או פשוט לא נכון. הם סיפרו שעטי אידוי הם מזיקים יותר מסיגריות, הם 'שימנו' פוליטיקאים שיעבירו חוקים נוקשים ורגולציה מסובכת, בזמן שהן בעצמן החלו לפתח סיגריות אלקטרוניות.

  בינתיים בבריטניה, מדינה בעלת מחקר רפואי מתקדם, כבר הבינו את הפוטנציאל שבעטי האידוי. אחד המחקרים של משרד הבריאות שלהם הוכיח שעטי אידוי הם 95% פחות מסוכנים מאשר עישון סיגריה. אתם מבינים את זה?!? נתון כזה מטורף בעצם הזכיר לי למה עברתי לאידוי מלכתחילה.

  כשרק גיליתי את הסיגריות האלקטרוניות, אי שם בשנת 2008, כל המטרה של התעשייה הזאת הייתה לעזור למעשנים כבדים למצוא אלטרנטיבות. עם זאת בשנים האחרונות עם הכניסה של חברות הטבק הגדולות לתוך השוק הזה, הגבולות קצת נפרצו, ואף אחד כבר לא חושב על איך לעזור למעשנים לעשן חכם יותר. לא השכלנו ללמד את הצרכנים על נוזלים איכותיים, על מכשירים שבאמת עובדים ועדיין לא הצלחנו לגרום לחברות הטבק הגדולות לפשוט רגל, עניין שהן משכילות לנצל עם דיס האינפורמציה שהן מספקות בנושא.

  מעשנים יקרים, רובכם באמת מעוניין להפסיק. אני מאמין שכולכם יודעים שאתם הורגים את עצמכם, ושאתם אינטליגנטיים מספיק להבין שאתם מכורים ליותר מרק ניקוטין – שהוא למעשה המרכיב הכי פחות מזיק בסיגריה. למה שלא תרצו לעבור לעט אידוי שהוא משמעותית פחות מזיק מסיגריה – 95% פחות מזיק למען האמת. תמשיכו לאדות רבותיי, זו הדרך היחידה שלכם לשמור על הבריאות, ועל השפיות".

  **הכותב הוא גבר אמריקני בשנות ה-60 לחייו, שעבר לעטי אידוי לאחר כ-40 שנות עישון סיגריות.
  לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

  Share this post  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *