• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  איך לבחור נוזל אידוי?

  אם אתם מחפשים לעבור מעישון סיגריות לאידוי אלקטרוני, בטח שאלתם את עצמכם אילו חומרים נמצאים בתוך נוזל האידוי. בגדול, יש שני מושגים עיקריים שאליהם כדאי ורצוי להתייחס – הPG והVG. זה אולי נשמע כמו ג'יבריש, ואולי יכול להיות מבלבל למאדה המתחיל, אבל אפילו מעט ידע על שני המרכיבים האלה יכול לשפר ברמה ניכרת את חווית האידוי.

  באופן כללי, PG וVG הם נוזלים חסרי ריח בעלי סמיכות שונה, שאותם מערבבים עם חומרי טעם וניקוטין. במהלך תהליך האידוי הם נשאפים ויוצרים את האדים, "העננים", הנראים לעין.
  ובאופן יותר ספציפי:

  Propylene Glycol – PG – פרופילן גלייקול

  רכיב שמעצים את הטעם ומדגיש את תחושת ה"צריבה" בגרון, אותה מחפשים רוב האנשים. לנוזל עצמו אין ריח או צבע והוא פחות צמיגי מעמיתו הVG. את הפרופילן גלייקול ניתן למצוא במגוון מוצרים ביתיים כמו משאפים לאסטמה, אוכל לבעלי חיים, ומוצרי קוסמטיקה כמו שמפו, מייק אפ ואפילו מגבונים לחים.

  Vegetable Glycerin – VG – שומן צמחי

  כימיקל טבעי המיוצר משומן צמחי. יש לו טעם מתקתק והוא סמיך יותר מהPG. ככל שהאחוזים שלו גבוהים יותר, כך ייראו יותר אדים בעת השאיפה, אך טעם הנוזל עצמו יהיה פחות מורגש. גם את המרכיב הזה ניתן למצוא במגוון מוצרים נפוצים כמו סבון, קרם פנים או ידיים ואפילו במגוון מאפים להגברת הלחות שלהם.

  אז מה עדיף?

  התשובה היא שאף אחד לא עדיף על השני באופן מובהק. בכל מקרה תצטרכו לבחור בנוזל אידוי שמכיל את שניהם, כדי ליהנות מכל העולמות. מה שחשוב לוודא הוא לבחור בנוזל שעושה את האיזון ההגיוני ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

  Share this post  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *