• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  איך לבחור את רמת הניקוטין הנכונה לסיגריה האלקטרונית או המוד שלכם

  אז, בחרתם להפסיק לעשן ולהתחיל לאדות. זה הצעד הראשון. הצעד הבא הוא בחירת רמת הניקוטין הנכונה. רמת הניקוטין היא אחד הדברים הכי חשובים לשקול, בין אם אתם מאדים בפעם הראשונה או רודפי עננים מנוסים. ערכנו רשימה של טיפים לעזור לכם לבחור את רמת הניקוטין המתאימה לכם:

   

  אם אתם מעשנים

  מעשנים שעוברים לאידוי בדרך כלל משתמשים בסיגריה אלקטרונית כי הם זקוקים לרמת ניקוטין גבוהה יותר שתהיה דומה לסוג הסיגריות שנהגו לעשן. בדרך כלל מעשנים מתחילים עם 18 מ"ג או 1.8% ניקוטין, בין אם זה בסיגריה  אלקטרונית חד פעמית או בנוזל אידוי. הערה צדדית: אנחנו ממליצים על נוזל אידוי כדי שהמשתמשים יוכלו לקבל את התחושה המוכרת בגרון כמו שמקבלים מסיגריות.

  למעשנים אשר אינם כבדים או קבועים מומלץ להתחיל מנוזל אידוי ברמת ניקוטין נמוכה יותר. נוזלי האידוי שלנו מגיעים ברמות של 1.8%, 0.6%, 0.3% ו0% ויכולים להתאים לכל אדם לפי רמת הניקוטין שלה הוא זקוק.

  קיימות אפשרויות רבות מהן אפשר לבחור את הרמה המתאימה, גם אם אתם מעשנים כבדים. מעשנים כבדים בד"כ נהנים מרמת ניקוטין של 1.1% ומעלה ויכולים לבחור גם נוזלים ברמה של 1.8% או 2.4%, במידה והיו רגילים לעשן סיגריות בעלות טעם מלא.

   

  אם אתם מאדים

  אם אתם מאדים כבר זמן מה, אך עדיין רוצים את התחושה של עישון סיגריה, אתם יכולים לבחור רמת ניקוטין גבוהה יותר במוד עם רמת הספק נמוכה וסלילים עם ניגודיות גבוהה כדי לקבל את תחושת הסיפוק הנחשקת בגרון.

  כשזה נוגע לעישון במוד, מומלץ למלא את תא המילוי בנוזל פרמיום עם רמה גבוהה של VG, עם רמת ניקוטין לא גבוהה מדי. אותו הדבר תקף לגביי מודים בעליי הספק גבוה ומכשירי RDA, משום שהספק חזק מדי יכול לגרום לרמת ניקוטין גבוהה להפוך לצריבה בגרון.

   

  אם אתם לא רוצים ניקוטין

  אצלנו טבע נייצ'ר אנו מוכרים גם נוזלים בעלי רמת ניקוטין של 0%. משתמשים אשר הצליחו להוריד את רמת הניקוטין שלהם מעדיפים לאדות נוזלים חסרי ניקוטין וליהנות רק מהרגל של פעולת השאיפה מהיד לפה אשר אליה הורגלו מסיגריות. נוזלי האידוי נטולי הניקוטין שלנו פונים למשתמשים שרגילים לאדות ולא מעוניינים בניקוטין.

  לעוד שאלות בנוגע לרמות הניקוטין ומחירי הנוזלים השונים, תמיד ניתן לפנות אלינו בטלפון, במייל או בפייסבוק ונשמח להדריך אותכם.

  Share this post