• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  איך למנוע "שפריצים" של נוזל אידוי

  כולנו מכירים את הרגע הידוע לשמצה שבו הוייפ "יורק" חזרה קצת נוזל. אתם ממלאים את ראש החימום, מדליקים את מכשיר האידוי ואז… נוזל אידוי מתפרץ ומשפריץ מתוך גוף החימום. השפרצות כאלו יכולות להזיק לראש החימום שלכם, שלא לדבר על זה שהם פשוט מעצבנים. למזלנו, יש דרכים פשוטות מאוד להתמודד עם התופעה. חלק מהדרכים למנוע את זה כוללות הקטנה של זרימת האוויר, החלפת גוף חימום ומזעור עודף נוזל-אידוי על הסלילים.

   

  פתרונות מהירים למניעת השפרצות

  לפני שאתם צוללים עמוק אל תוך פתרון תקלות של גופי חימום משפריצים, יש כמה פתרונות מהירים שעלולים לחסוך לכם אקסטרה מאמץ. אם אתם חווים "יריקות-חזרה" של נוזל, נסו לכוונן את זרימת האוויר. לפעמים היריקות הללו קורות עקב כך שיותר מדי אוויר גורם לנוזל האידוי שלכם להציף את ראש החימום. כווננו את פתחי זרימת האוויר כך שיכנס פחות אוויר ותבדקו אם הבעיה נפתרה.

   

  עוד דרך מהירה לפתור את הבעיה היא לבחור ראש מילוי שהפיה שלו יחסית צרה, זה לא יפתור את בעיית ההשפרצה אבל כך פחות נוזל שהשפריץ יגיע אל הפה שלכם.

   

  איך סלילים גורמים להשפרצת נוזל חזרה

  אחת הסיבות העיקריות ל"יריקת נוזל" היא ששמים יותר מדי נוזל על הכותנה שמחדירים לתוך הסלילים בראשים של בניה עצמית. כמובן, אתם רוצים להימנע מטעם שרוף וחרוך, אך עודף נוזל יכול לגרום לבעיה הפוכה. כששמים נוזל בזמן בניית גוף החימום, וודאו שאתם לוקחים את הזמן ונותנים לנוזל להיספג טוב בכותנה כדי למנוע האגרות של עודף נוזל והשפרצות שלו חזרה.

   

  כוונו את רמת החום

  רמת חום (Watt) נמוכה מדי היא מתכון מצויין לסיכוי גבוה של השפרצות. רמת וואט נמוכה לוקחת יותר זמן לחמם את סליל החימום, מה שנותן להזדמנות לנוזל החימום לחדור מוקדם מדי ולגרום להצפה בגוף החימום. כמו שכבר ביססנו, גופי חימום מוצפים הם סיבה עיקרית להשפרצות נוזל, אז תתנסו בהרמות עדינות של דרגת החום שאתם עובדים איתה לפתרון הבעיה.

   

  סיבות נוספות להשפרצות כוללות נוזלים עם יותר PG מאשר VG ושימוש בכמות מועטה מדי של כותנה בזמן בניית סליל החימום שלכם בראשים של בניה עצמית.

   

  מכירים עוד שיטות? יש לכם טריקים משלכם? מוזמנים לספר לנו.

  Share this post
    , , , , , , ,