וופורייזר

וופורייזר – למה לשרוף אם אפשר לאדות

למה אתם עדיין מעשנים קנאביס? כאשר אתם בוחרים לעשן, אתם שורפים את חלק מהחומרים הפעילים החשובים ביותר בצמח. שימוש במכשיר וופורייזר, הינו דרך מעולה להשתמש בכמות גדולה יותר מהקנאביס שעלה לכם לא מעט. עישון גורם לבזבוז של כשלושים אחוזים מה- THC הקיים בקנאביס. בנוסף, בשאיפה של אדים במכשיר וופורייזר, נהנה לראשונה מהטרפנים שקיימים בצמח ומהסגולות הרפואיות והטעם העשיר שלהם. כמו כן, שימוש בוופורייזר מוביל לחיסכון מירבי בשימוש בצמח, כי במכשירי אידוי טובים, ניתן לאדות את הצמחים בתא המילוי שוב ושוב, עד שימוצו עד תום, לעומת תהליך העישון שבו בזמן ששרפנו את הסיגריה או הג'וינט הקנאביס מתכלה. אז למה לשרוף אם אפשר לאדות?

מה ההבדל בין שימוש בוופורייזר לעישון

אידוי בריא בטוח יותר מעישון, בתהליך העישון של סיגריה או ג'וינט מגיעים לטמפרטורה של 800- 600 מעלות צלזיוס ובכך נגרמת שריפה מהירה ולמעלה מתשעים אחוזים מהחומר עובר תהליך של בעירה וגורם לשאיפה של אמוניה, זפת (עטרן) ואפר לריאות ועלול לגרום לסרטן. לעומת זאת, וופורייזר מגיע לטמפרטורה אופטימלית של 240 מעלות צלזיוס כשהטמפרטורה המומלצת ביותר לאידוי תהיה בטווח שבין 170-190 מעלות. האידוי שומר על צריכה נקייה ובטוחה של החומר הפעיל. לפיכך, שימוש במכשיר וופורייזר מאפשר ליהנות מקנאביס ללא שחרור רעלים מסוכנים בגוף כתוצאה מהליך השריפה והבעירה.

פשוט יותר טעים

כאשר מעשנים ג'וינט או בלאנט, טעמו של העשן גובר על הטעמים המובהקים של הקנאביס כיוון שהטרפנים נשרפים. כאשר עושים שימוש במכשיר וופורייזר איכותי, טעמו הטבעי והאיכותי של הקנאביס מודגש ומורגש ואתם יכולים ליהנות יותר מהחוויה ומהיתרונות הנוספים הקיימים בצמח.

הוופורייזרים הטובים ביותר

חברת טבע נייטצ'ר מפיצה ומשווקת את הוופורייזירים הטובים ביותר של החברות המובילות, ביניהן: אייר וייפ – AirVape, ויונט – Vivant, קלאדיוס 9 – Cloudious 9, סטורז אנד ביקל – Storz & Bickel ואולאו וייפ – Oléo Vape. הנכם מוזמנים לבחור וופורייזרים, מוצרים משלימים וחלפים וליהנות ממשלוח דיסקרטי עד הבית או לחילופין להגיע אלינו לאיסוף עצמי. כל מוצרינו נבחרו בקפידה ונהנים מאחריות מקצועית של חברה אמינה.

הכנסו לאתר שלנו עוד היום ובחרו ממגוון המוצרים המעולים בתחום.

וופורייזר