המגזין, עזרים וחלקי חילוף

מהו גריינדר

משמעות המונח גריינדר היא קוצץ, גורס קנאביס או מקססה, זהו המכשיר שבאמצעותו ניתן לגרוס ולקצוץ בצורה יעילה את תפרחת הקנאביס אותה תרצו למלא בוופורייזר שלכם. מכשיר זה הינו מוצר חובה למאדים ומאפשר גריסה וקיצוץ יעילים של חלקי החומר הפעיל. בעזרת הגריינדר ניתן לגרוס את תפרחת הקנאביס בכל מקום, ללא לכלוך וללא בזבוז של החומר. ניתן, כמובן, כמו פעם, לעשות שימוש במספריים או באצבעות במקום בגריינדר, אולם אז עלולים להתבזבז חלק מהאבקנים שמכילים חומרים פעילים שדבוקים לפרח.
שימו לב, באידוי נקסוס את התפרחת בצורה גסה.

סוגי גריינדרים

בשנים האחרונות, חל גידול משמעותי בביקוש לגריינדרים וניתן להשיג מכשירים ידניים ו/או חשמליים. את הגריינדרים ניתן להשיג מפלסטיק או ממתכת ומידת העמידות והמחיר שלהם הינה בהתאמה לסוג החומר ולאיכותם.

איך לבחור גריינדר

ראשית, חשוב לבדוק איך בדיוק המכשיר עובד בשביל לדעת עד כמה יהיה לנו נוח לעבוד איתו. בין אם זה מכשיר ידני או חשמלי. שנית, יש לבדוק מאילו חומרים הוא עשוי בשביל לדעת עד כמה הוא עמיד. שלישית, יש לבחון איך אפשר לתחזק ולנקות אותו, על מנת שנוכל להפיק ממנו תועלת לטווח ארוך. רביעית, עלינו לבחון מה גודל המכשיר. בדרך כלל, מדובר על מכשירים קטנים שניתן לשאת אותם לכל מקום.

איך משתמשים בגריינדר

השימוש בגריינדר הוא פשוט. יש לקחת את הפרח, להסיר ממנו את הענף המרכזי, זאת מכיוון שזרעים וענפים עלולים לגרום במהלך העישון או האידוי לכאבי ראש, ואז יש לשים את הפרח בתוך הגריינדר ולבצע מספר סיבובים במהירות. לאחר מכן, יש להפריד את חלקו העליון של הגריינדר ולשפוך את התערובת אל מיכל מתאים או לדף נייר.

איך מנקים גריינדר

מזל טוב, רכשתם גריינדר איכותי, אבל במהלך השימוש, נצבר בו לכלוך רב כתוצאה מהשמן שהצטבר בתהליך גריסת תפרחת הקנאביס. לכן, אחת לחודש מומלץ לשטוף את המכשיר במים חמים אשר ימיסו וישטפו את שאריות השמן ויכינו את הגריינדר לשימושים חוזרים ונישנים.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו ל – tevanature. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת עם מוצרים מעולים, מידע ואספקה מהירה עד לביתכם או באופציה של איסוף עצמי.

 

גריינדר