• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  מה זה JUUL?

  ג'ול –  JUUL

   

  המוצר החדש מבית Pax Labs, שנוצר במטרה לדמות פרופיל קליטת ניקוטין בדם בצורה שדומה מאוד לסיגריות טבק רגילות. במשך השנתיים האחרונות העובדים במעבדות פאקס הסיקו מסקנות לגביי הכימיה מאחורי איך הגוף שלנו מגיב כשאנו מעשנים סיגריות, ויצרו מכשיר אידוי שמיישם את המסקנות הללו.

  התוצאה היא מכשיר קומפקטי ומעוצב להפליא בעל כמות ניקוטין זהה לחפיסת סיגריות, בתוך מחסנית נוזל-ניקוטין קטנה.

  אחד הממצאים העיקריים בפיתוח הניקוטין הנוזלי שלהם היה השימוש ב'מלחי ניקוטין' שמצויים בעלי טבק כמרכיב הבסיס.

  ע"י מיצוי מלחים אלו, פאקס יוצרים חוויית אידוי המדמה עישון בצורה חדשנית. אפקט זה נוצר כתוצאה מחוזק הניקוטין במחסניות של הג'ול, שגורמת לשיא של ניקוטין בדם באופן דומה מאוד לסיגריות, הודות למלחי הניקוטין, אפקט שלחלקינו נחוץ מאוד במעבר מעישון לאידוי.

   

  העיצוב של הג'ול הוא סיפור בפני עצמו, הסוללה היא מלבנית בצורתה, וקצרה יותר מרוב הסיגריות האלקטרוניות בשוק, ולמרות שבית הסוללה עשוי ממתכת ולא פלסטיק, משקלו קל מרוב המוצרים שניתן למצוא בתחום. עקב העיצוב הייחודי ניתן להשתמש רק במחסניות הספציפיות של הג'ול שבאות בטעמים הבאים: טבק, מנטה, מנגו, מלפפון וקרם ברולה כאשר כל מחסנית מעוצבת כך שתטמון בתוכה כ-200 שאיפות, שזה גם אורך החיים של סוללה אשר טעונה במלואה, שיטה מעולה ליצירת מעקב למשתמשים שמעוניינים בכך.

   

  המחסניות מתחברות מהצד העליון בזמן שהצד התחתון הוא חיבור טעינה, אם יש לכם מחשב נייד עם כניסת USB, תמצאו שהטענה של המכשיר נוחה וקלילה מאוד, פשוט מחברים את המכשיר לבסיס טעינה קטן שמתחבר לכניסה שבמחשב. המכשיר מודיע על כמות הסוללה על ידי הבהוב של אור בצבעים שונים. אין צורך בשום כבלים.

   

  לסיכום, הג'ול מתאים לכל מי שמתקשה לעבור לאידוי עם מכשירי אידוי רגילים, בעיקר אנשים שהיו מעשנים כבדים וזקוקים לכמויות גבוהות יותר של ניקוטין בדם ופחות חשוב להם מבחר גדול של טעמים או למי שאין לו כוח להתעסק במילוי והחלפת גופי חימום, ורוצה מכשיר קטן קומפקטי והכי חשוב בסטייל.

  Share this post
    , , , , , , , , , ,