אידוי קנאביס

מי שקונה בזול משלם ביוקר!

שוק הוופורייזרים נמצא בשנים האחרונות בפריחה ועלייה מתמדת. אחת מתופעות הלוואי של שוק מצליח היא היווצרות של חיקויים זולים וזיופים של חברות מובילות בשוק. מה המחיר שאנחנו מוכנים לשלם על הבריאות והביטחון שלנו? להלן מספר סיבות מדוע חיקויים ומכשירים זולים לא עובדים כמו שצריך ולמה כדאי לנו להתרחק מהם: יצרני וייפורייזרים זולים באופן טבעי יחפשו דרך להוזיל את ההוצאות שלהם כמה שיותר בתהליך יצור המוצר.

משמע, שימוש בחומרי גלם באיכות ירודה וויתור על אמצעי בטיחות חשובים. רוב הוייפורייזרים הזולים מפתחים תוך זמן קצר בעיות בפונקציות כמו מד הטמפרטורה ומסך התצוגה. המון משתמשים היו צריכים לשלוח את המכשיר לתיקון תוך מספר שבועות (ולעיתים גם תוך כמה ימים) משום שהמכשיר היה מתחמם הרבה מעבר למה שהוא צריך, מה שהיה הורס ושורף את הקנאביס.

בקניית מכשיר זול, אנחנו שמים את עצמנו בסכנה מתמדת של שריפת החומר. השליטה הירודה בטמפרטורה במכשירים כאלה משפיעה על תהליך האידוי, ושורפת את ה-THC לפני שהוא מגיע למשתמש. בחירה בחיקוי זול, מסכנת אותנו גם בכך שהבטיחות שלנו אינה וודאית. החברות שמייצרות אותם אינן מוכרות לרוב, והמון משתמשים דיווחו על שירותי אחריות לא פעילים כשנתקלו בבעיות עם המכשיר, חלק לא יכלו ליצור קשר עם היצרן כלל. תחשבו לבד, מה הסיכויים שהחומרים שבהם השתמשו כדי לייצר את הוויפורייזרים הזולים הללו, יהיו חומרים שבריאים לגוף שלנו או עברו איזשהו סוג של בדיקת איכות או בטיחות.

לחום יש את היכולת לשנות את מצב החומר, ושימוש של חום במכשיר שאתם לא בטוחים באיכות של החומרים שלו, הוא מסוכן ביותר ועלול לשחרר רעלנים שנכנסים ישירות לתוך הריאות. אחד האספקטים הנעלים בוייפורייזר טוב היא היעילות שלו. בוופורייזר איכותי יש צורך בכמות קטנה של חומר כדי לקבל השפעה, משום שהמכשיר מהונדס כך שימצה את החומר עד תומו.

בוויפורייזר זול תצטרכו לשים כמות כפולה כדי לקבל את אותה ההשפעה, תוך כדי שתסתכנו בשריפת החומר או ה-THC עצמו. חוץ מכל האזהרות האלה, מכשירים זולים לרוב בנויים בצורה כזו שהניקיון שלהם קשה ולא נוח, ותמיד קיים סיכון להרוס את המכשיר לחלוטין תוך כדי נסיונות ניקוי. לרוב הם יגיעו ללא הוראות הפעלה, וכשהם כן, הוראות אלה כתובות בצורה לא ברורה או בשפה זרה.

לבחירת הוופורייזר שמתאים לכם – כנסו ללינק

שימו לב: לאחרונה נתקלנו במספר רב של אנשים שהגיעו עם מכשירים זולים שנקנו באינטרנט או בחנויות לא מורשות ומצאו את עצמם מוציאים פי 2 מהסכום שהיו אמורים להוציא משום שנאלצו לקנות מכשיר חדש. דאגו לבריאותכם ולבטיחותכם ואם כבר החלטתם לעבור לעולם האידוי ולכל יתרונות שבו, עשו זאת כמו שצריך.

מי שקונה בזול משלם ביוקר! | טבע נייצ'ר