• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  מעבר מנוזל אידוי אחד לאחר, בקלות!

  אנשים מעשנים סיגריות מזיקות כבר זמן רב מדי! זה הזמן לזרוק אותן ולעבור לסגנון חיים בריא יותר. אנחנו מודעים לכל ההתנסויות וההתלבטויות שצריך להתמודד איתן כשמגיעים להחלטה כזו. אז, כדאי להכיר את האלטרנטיבות הבריאות יותר.

  הסיגריות האלקטרוניות הן אופציה נהדרת! מעבר לכל התועלת הבריאותית שמגיעה עם מעבר לסיגריות אלקטרוניות מעישון, ישנו גם מגוון אינסופי ומדהים של טעמים, מטעמים פשוטים כמו תפוח עד לטפיוקה עם צוף וכל מה שביניהם.

  איך להעביר את הטעם שנשאר כשעוברים מנוזל אחד לנוזל בטעם אחר?

  נמאס מהטעם הנוכחי? זה הזמן להחליף לאחד אחר! אבל מה עם שאריות הטעם שנשארו מהנוזל הקודם שלא בא לכם עליו כבר? לא בא לכם לקנות ראש מילוי חדש בכל פעם שתרצו להחליף טעם. וגם אין בזה צורך.

  להלן הדרך להעביר לחלוטין טעם של נוזל אחד לפני שעוברים אל האחר:

  1. ניקוי ראש המילוי

  אם שאריות כלשהן של נוזל הניקוי הישן נשארו בתוך תא המילוי, יש צורך לנקות אותו. להתחלה של הניקיון יש צורך להבריג החוצה את ראש המילוי מהסוללה, ולהבריג החוצה את גוף החימום שבתוך תא המילוי. לאחר ההברגה תנו לנוזל ישן שנשאר בפנים לנזול החוצה. לאחר מכן, בעזרת חתיכת בד קטנה, או מקלון אוזניים, נקו את שאריות הנוזל שנשארו על דפנות תא המילוי. לאחר הניקוי היבש שפכו מעט מים חמים לתוך תא המילוי (שימו לב שגוף החימום הוברג החוצה לפני) ושטפו אותו. ניתן גם להשתמש במעט מים עם סבון לפני השטיפה במים. לבסוף, תנו לתא המילוי להתייבש לחלוטין.

  1. סלילים ופתילים

  בראשים שעובדים עם סלילים ופתילים, לאחר הניקוי, יש צורך לחשוב גם עליהם. הזרמה של מים חמים (לא יותר מדי) על הסלילים והפתילים יעשו את העבודה, שטפו עד שלא נשארו עליהם שאריות נוזל ישן. ברגע שהם התייבשו לחלוטין אפשר להתחיל להרכיב חזרה את ראש המילוי.

  סט נוזלי אידוי

  האם יש קיצור דרך לניקוי תא המילוי?

  המעבר מסיגריות לאידוי דורש תקופת הסתגלות קצרה ואם אתם חדשים בתחום מומלץ לקחת את הזמן ולמצוא את הטעם האהוב עליכם כי המבחר הוא פשוט עצום. אם אתם מחפשים שיטה זריזה להחלפת הטעם בתא המילוי אז זה ממש פשוט: רוקנו את הנוזל הישן וטפטפו 2 טיפות מכובדות ישירות על החלק העליון של גוף החימום, לאחר מכן מלאו את שאר הנוזל החדש וסגרו את מכסה תא המילוי. כעת, פמפמו (שאיפות ונשיפות קצרצרות ומהירות) את הסיגריה האלקטרונית. שיטה זו מעבירה מהר את הטעם הישן ונותנת לחדש להשתלט. שימו לב לא לפמפם מהר מדי או חזק מדי שלא תקבלו "שאיפה יבשה", שזו שאיפה עם טעם שרוף עקב חימום יתר או אפילו שריפה של גוף החימום.

  המשך אידוי נעים!

  Share this post
    , , , , , ,