• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  5 טיפים לאידוי בטוח ומהנה

  הרבה נאמר על סכנות השימוש בסיגריות אלקטרוניות או מודים לאידוי, כולל הסכנה הגדולה ביותר שהיא פיצוץ הסוללה תוך כדי הפעלה. אך עם זאת מסתבר שניתן להימנע לחלוטין מכל סכנה שהיא, בתנאי שעוקבים אחר הטיפים הפשוטים הבאים:

  הכירו את המותג בו אתם משתמשים: כמו בכל מוצר שאתם קונים, מותג מוכר הוא לרוב שם נרדף למוצר איכותי יותר. המודים שתועדו בעבר כמסוכנים או כבעלי נטייה להתפוצץ הם מוצרים שלא הרבה ידוע על מי שמייצר אותם. לעיתים הם חיקויים זולים, ולעיתים הם פשוט מיוצרים באיכות ירודה. אז נכון, לקנות חיקוי זה אמנם זול יותר, אבל בטווח הארוך רכישה של מוצר מקורי ובעל אחריות ייתן לכם שקט נפשי. זכרו – מה שעולה זול, בסוף יעלה לכם ביוקר.

  קראו את הוראות ההפעלה: קצת אירוני שאתם קוראים את השורות האלה במקום לקרוא את הוראות הפעלה של המוד שלכם, אבל ברצינות – זה מאד חשוב לקרוא את ההוראות. לא כל מכשירי האידוי הם זהים, לכל אחד יש את הדרך הנכונה להפעלה נכונה ושימוש אופטימלי וחשוב לדעת אותם.

  אל תתנו לאטומייזר להתחמם מדיי: האטומייזר (גוף החימום) הוא החלק במכשיר האידוי שלכם שאחראי על הפיכת הנוזל לאדים. זהו החלק החשוב ביותר ובעל הפוטנציאל המסוכן ביותר. כשאתם מאדים, חשוב מאד לא להחזיק את כפתור ההפעלה לזמן ארוך מדיי בעת השאיפה. אם תעשו זאת אתם תגרמו לו להתחממות יתר. הזמן המומלץ להחזקה הוא לא יותר מ-5 שניות. כמו כן נסו להימנע מאידוי בשרשרת, שכן זה עלול לפגוע בכל ראש המילוי. תנו למוד שלכם את הזמן שהוא צריך כדי להתקרר.

  סוללות, סוללות, סוללות: לא מפתיע שאחד הגורמים הראשיים שעלולים לגרום לפיצוץ של מוד אידוי הוא הסוללה שלו. כבר ראינו את זה קורה בטלפונים סלולריים ומחשבים ניידים. סוללות ליתיום שכאלה עשויות להתפוצץ ממגוון סיבות – טעינת יתר, קצר חשמלי, או חימום יתר. לכן, תמיד בדקו שהסוללה שלכם תקינה, ואף החליפו אותה במידת הצורך. אל תנסו לקנות סוללות זולות יותר או חיקויים – זה לא ייגמר טוב.

  אל תערבבו בין מכשירים אלקטרוניים שונים: מספיק ניצוץ בודד קטן בשביל ליצור קצר חשמלי במכשיר שלכם ולגרום לו להתפוצץ. לכן מומלץ להימנע לחלוטין להטעין את המכשיר שלכם עם מטען שאינו מיועד לו (אלא לטלפון הנייד שלכם לדוגמא), אלא רק עם החלקים המקוריים שלו.

  Share this post  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *