• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  RBA, RTA, RDA, RDTA על מה אנחנו מדברים?

  כל מאדה מתחיל נתקל במגוון הרחב והכמעט לא נגמר של סוגי ראשי המילוי וגופי החימום שקיימים בשוק, אז בואו נבהיר אחת ולתמיד את ההבדלים בין הסוגים היותר נפוצים שתוכלו להיתקל בהם:

  RBA – ReBuildable Atomizer
  האר.בי.איי הוא בעצם גוף חימום שהמשתמש מרכיב בעצמו מסלילים ופתילים על מתקן המיועד לכך. בעצם הRDA והRTA הם סוגים שונים של RBA. היתרון בהרכבה עצמית של גוף החימום הוא בעצם שליטה אופטימלית והתאמה אישית ברמת העוצמה והניגודיות של גוף החימום, כמו גם, העלות הנמוכה של החומרים שבעזרתם הצרכן מרכיב את גוף החימום (כאמור, סלילים ופתילים). החיסרון הברור הוא כמובן, ההתעסקות עם ההרכבה עצמה.

  RDA – Rebuildable Drip Atomizer
  האר.די.איי הוא בעצם גוף החימום הראשון שהופיע בעולם האידוי אי שם בתחילת דרכו. גוף חימום זה מולבש על הבטרייה כאשר מכסה אותו פיית טפטוף המוכנה Driptip. לRDA בעצם אין מיכל שאוגר את הנוזל והמשתמש מטפטף לתוך הדריפ-טיפ מספר טיפות בודדות בכל פעם ומאדה אותן. הRDA נחשב לסוג הכי פיוריסטי מבין כל גופי החימום וידוע בכך שהוא מספק את ענני האדים הגדולים ביותר, כמו גם, הטענה הרווחת היא שבRDA תקבלו את תוצאת הטעם הכי מספקת. החיסרון הוא שתצטרכו להסתובב עם בקבוקוני הנוזל שלכם ולטפטף בכל פעם שתרצו לאדות כמה שאיפות.

  RTA – Rebuildable Tank Atomizer
  האר.טי.איי גם הוא שייך למשפחה של גופי החימום שמורכבים ידנית ולפי צרכים אישיים של המשתמש. מה שמיוחד בסוג זה הוא העובדה שיש מיכל אשר משמר את הנוזל בניגוד לRDA.

  RDTA – Rebuiladble Dripping Tank Atomizer

  סוג זה הוא בעצם שילוב של שני הקודמים. קיים בלבול לגביי מה בדיוק זה אומר ובלבול זה נובע מכיוון שבעבר הייתה לשם הזה משמעות אחת, והיום המשמעות היא אחרת.
  בעבר, תאי מילוי מסוג RDTA היו גופי חימום בעלי מיכל ששומר על הנוזל ודרך מנגון של לחץ אוויר וכוח משיכה היה מטפטף מתוך המיכל טיפות בודדות על גוף החימום בכל פעם. מנגון זה התגלה כמסורבל למשתמש הממוצע בעת ההרכבה של הסלילים והפתילים ולאט לאט כמעט ונעלם מהשוק.
  אז מה נחשב לRDTA היום? הרבה יותר פשוט. זהו בעצם ראש מילוי אשר קיימות בו 2 האופציות, קיים מיכל אשר שומר על נוזל האידוי וניתן לאדות ממנו, ובנוסף קיימת גם אופציה "צדדית" שמאפשרת לאדות גם בשיטת הטפטוף הקלאסית ממש כמו בRDA.

  חשוב לומר
  שעל אף זמינותם של כל הסוגים הללו, רוב המשתמשים קונים ראשי OCC שהם בעצם ראשי מילוי בעלי מיכל לשמירת הנוזל וגוף חימום מוכן אשר ניתן להחליף במידת הצורך בקלות בעזרת הברגה של גוף חימום חדש אשר רוכשים. אופציה זו מדברת אל המון צרכני אידוי בגלל הזמינות והקלות בה כל ההתעסקות עם החלפת גוף חימום מתבצעת, סיבה נוספת היא שככל שהזמן מתקדם ותחום האידוי צובר תאוצה בעולם יש יותר ויותר ראשי מילוי איכותיים ביותר וממלאים את תפקידם בצורה מעולה.

  זהו, סוף לבילבול.

  Share this post  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *