קנאביס רפואי

10 דרכים לדעת שהקנאביס שלכם באיכות גבוהה

הדבר החשוב ביותר בתחום הקנאביס הוא היכולת להבדיל בין קנאביס איכותי לבין קנאביס גרוע. חומר באיכות ירודה יכול אף להזיק לכם, משום שהוא עלול להכיל חומרי הדברה, עובש וכדומה. לפניכם מספר דברים שעליהם מומלץ להסתכל כדי להבין מהי איכות החומר שברשותכם.

חפשו "קריסטלים"

הרמז הגדול ביותר למידת ההשפעה שתהיה לקנאביס שלכם הוא כמות הקריסטלים (טריכומת) שיש על העלים שלו. ככל שרואים יותר כאלה, תכולת ה-THC תהיה גבוהה יותר.

צבע הקנאביס

קנאביס איכותי צריך להיות ירוק, עם מעט כתמים בצבע כתום, ולעיתים מעט סגול. קנאביס חום הוא קנאביס גרוע, הוא עלול להכיל עובש, חומרי הדברה וכימיקלים, "עצת הזהב" אל תשתמשו בו.

כמות השיערות הכתומות

כמות גדולה של שיערות כתומות מעידות על כך שהצמח שלכם הוא צמח בוגר, זה צמח שתהליך ההאבקה שלו נעשה כמו שצריך. אם אתם רואים את השיערות הללו אתם יודעים שבידכם חומר איכותי.

דביקות

תחושת הקנאביס צריכה להיות לא רטובה מדי ולא יבשה מדי. בנוסף החומר צריך להיות דביק, משום שחומר יבש מדי ישרף או יתאדה מהר מדי. וודאו שאתם מאחסנים את החומר כמו שצריך כדי לשמור שלא יתייבש. קופסאות אחסון מיוחדת עם וואקום בשילוב עם שקית לחות- היא הדרך האולטימטיבית לשמירה על הקנאביס שלכם.

לקיט אחסון מושלם לחצו על הלינק.

זרעים וענפים

לקנאביס שאתם מקבלים צריכה להיות כמות מינימלית של ענפים אשר מחזיקים את הפרחים, לא יותר מזה. כמו כן, זרעים בפרח מעידים על קנאביס גרוע. מה שאתם רוצים הם פרחים טריים, עבים וסמיכים. בלי ענפים מיותרים. בלי זרעים. פרח נטו בגודל של 0.7-1 גרם.

עבודת קיצוץ

אמנם אלמנט זה לא משפיע על האדים, אך עדיף שיהיו כמה שפחות עלים. שלא לדבר שזה סתם מנפח את המשקל ואתם משלמים על משהו שאתם לא משתמשים בו בכלל. לא חבל?

ריח

לקנאביס צריך להיות ריח מאוד מוגדר של טריות חריפה. חומר עשיר במיוחד ניתן להריח גם דרך השקית שבה הוא מגיע. קנאביס גרוע מריח כמו חציר אז הימנעו משימוש בו. ותמיד תזכרו, אם זה לא מריח כמו קנאביס, אל תגעו בזה. מגדלים רבים מתגאים בטרפנים ( חומרי הטעם והריח) המיוחדים שלהם וכמ ההם משפיעים על החוויה של אידוי הקנאביס. אז אל תזלזלו בריח של הפרח. יש לו תפקיד חשוב מאוד.

טעם

פשוט מאוד. קנאביס טוב הוא בעל טעם טרי, אם הטעם מוזר, אל תשתמשו בו. טעם הוא חלק בלתי נפרד כדי לדעת שהקנאביס שלנו תקין וטרי. זוכרים את הטרפנים שדיברנו עליהם בסעיף הקודם? אז גם פה אותו הכלל – לטעם יש תפקיד חשוב בצריכת הקנאביס.

קרדיות עכביש

היזהרו מהם! חפשו שיערות לבנות ודקיקות שדומות לקורי עכביש. הוציאו אותן מייד/ אל תשתמשו בו. פרחי קנאביס לא אמורים להכיל עובש. הסיבה לכך היא תהליך ייבוש לא תקין של הפרח.

החוויה

אם אתם חדשים בענייני הקנאביס ולא יודעים מה אמור להיות הריח או הטעם שלו, תאדו אותו יחד עם אנשים מנוסים שאתם בוטחים בהם. לצערנו, ספק קנאביס גרוע, משמע קנאביס גרוע. השתדלו להשיג את החומר שלכם מספק עם המלצות. חשוב לזכור, קנאביס משפיע אחרת על כל אדם ואדם. זן מסויים יכול להיות מעולה לאחד ופחות טוב לאחר. לכן הפתרון הכי טוב הוא – ניסוי וטעייה.

10 דרכים לדעת שהקנאביס שלכם באיכות גבוהה