קנאביס רפואי

טיפות קנאביס

שמן קנאביס בטיפות

בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בשימוש שמן קנאביס בקרב אנשים המעוניינים לנצל הן את הסגולות הרפואיות המגוונות שיש לצמח הקנאביס להציע וזאת ללא הצורך בעישון או אידוי. שמן קנאביס רפואי מיוצר מפרחי צמח הקנאביס – בהם נמצאים הרכיבים הפעילים שבקנאביס שעוברים תהליך של מיצוי בשילוב עם שמן נוסף (שמן זית, שמן קנולה או שמן קוקוס).

השימוש בשמן קנאביס אינו מצריך הכנות מוקדמות ואפשר לטפטף אותו בקלות לתוך כפית ולהניח מתחת ללשון. פשטות השימוש הביאו לכך ששמן טיפות קנאביס, הינו פופולארי במיוחד בקרב ילדים הנזקקים לקנאביס (ילדים הסובלים מכאבים כרוניים, אפילפסיה ועוד) וגם בקרב אנשים מבוגרים שאינם מעוניינים לעשן או לאדות את הקנאביס. ההשפעה של טיפות שמן קנאביס מתחילה להשפיע רק לאחר 40-60 דקות בניגוד לאידוי או עישון שההשפעה שלהם כמעט מידית. זמן ההשפעה של שמן קנאביס הוא ארוך יותר ויכול להימשך שעות אחדות.

שמן קנאביס רפואי סוגים

קיים מגוון רחב של שמני קנאביס, ההבדלים ביניהם נקבעים עפ"י מספר משתנים: הזן ממנו מופק השמן, הריכוז של הרכיבים הפעילים בצמח (כמות ה-THC או CBD ). המינונים והזנים השונים מאפשרים התוויות שונות לטיפול במגוון סימפטומים רפואיים (כאבים כרוניים, אפילפסיה, פרקינסון, הקלה בכאב לחולי סרטן, פוסט טראומה, חרדות, דלקות, בעיות שינה ועוד).

שמן קנאביס תופעות לוואי

כמו כל תרופה אחרת גם לשמן קנאביס עלולות להיות תופעות לוואי במיוחד כאשר ריכוז ה-THC גבוה. קיימות מספר תופעות לוואי וחשוב להתייעץ עם הרופא המטפל לפני ובזמן השימוש במידה ואתם מרגישים שיש צורך. בין תופעות הלוואי ניתן למנות:

  • פגיעה בריכוז ובערנות – קיימת סכנת פגיעה בערנות, הסכנה הרצינית ביותר היא נהיגה תחת השפעות הקנאביס, מה שעלול לגרום לתאונות דרכים.
  • הפרעות פסיכוטיות – הקנאביס עלול להגביר הפרעות פסיכוטיות, הפרעות חרדה, דיכאון וסכיזופרניה.
  • פגיעה ביכולות הקוגניטיביות – קנאביס עלול לפגום ביכולות למידה, בריכוז ובזיכרון. מספר מחקרים מראים שגם לאחר הפסקת השימוש בקנאביס עלולות ההשפעות האלו להימשך.

שמן קנאביס פג תוקף

כמו כל מוצר אחר, גם לשמן קנאביס יש תאריך תפוגה – חשוב לשים לב מהו תאריך התפוגה על גבי האריזה.

כמה טיפות שמן קנאביס לקחת?

המינון של שמן הקנאביס נקבע ע"י הרופא בלבד ומותאם אישית עפ"י המצב הרפואי של המטופל ובהתאם לסוג השמן ולמינון שלו.

עישון שמן קנאביס

בשום פנים ואופן אין לאדות שמן קנאביס הנועד לטפטוף מתחת ללשון, אידוי שמן קנאביס עלול לגרום לבעיות ריאה חמורות מאוד ויכול לגרום לקריסה טוטאלית של מערכת הנשימה. אידוי שמן קנאביס שלא יועד לאידוי, יכול להרוס את גוף החימום של מכשיר האידוי ומעבר לכך מסוכן ביותר – שאיפת אדים מסוג זה עלולה לגרום לקריסת הריאות.

שמן קנאביס רפואי שימוש

השימוש בשמן קנאביס יכול לעזור מאוד לילדים הסובלים ממגוון רחב של תסמונות והתקפים, מחקרים מראים טפטוף שמן קנאביס מחליש מאוד התקפי אפילפסיה ותסמונות רבות אחרות ולעתים אף מעלים אותן לחלוטין. הורים רבים מדווחים על ההשפעה המדהימה של שמן הקנאביס בהורדת הסבל של הילדים ושינוי גדול שהתרחש בחייהם בעקבותיו.

השימוש בשמן קנאביס שכיח יותר אצל ילדים ומבוגרים, אך מרבית האוכלוסייה הצורכת קנאביס נוהגת לעשות זאת באידוי או עישון. הסיבות לכך מגוונות – ההשפעה המהירה של הקנאביס כאשר מאדים אותו באמצעות מכשיר אידוי והצורך הפסיכולוגי החזק של שאיפת הקנאביס דרך הריאות.

מכשירי האידוי של הדור הנוכחי הופכים את צריכת הקנאביס לחוויה אמיתית ללא נזקי העישון. טבע נייצ’ר מתמחה אך ורק במכשירי אידוי מתוך תפיסה שזו היא הדרך הטובה ביותר לצרוך קנאביס. נציג טבע נייצ’ר ישמח להקשיב לצרכים המדויקים שלך ולהציע וופורייזר מתאים ומומלץ עבורך.

כל מכשיר אידוי הינו בעל מחיר שונה ואנו מתחייבים למצוא את מכשיר האידוי המשתלם והמתאים ביותר עבורך. כמו בכל מקרה, אנחנו ממליצים לעשות חקר וללמוד על שמן קנאביס שימוש בטוח לפני תחילת לקיחת התרופה. אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על צריכת קנאביס באידוי, נשמח שתיצרו איתנו קשר בטלפון  050-8261261או בכתובת אימייל: info@tevanature.com, או צרו איתנו קשר כאן.

טיפות קנאביס