אידוי קנאביס

מוצרי אידוי

מוצרי אידוי

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בכל תחום הקנאביס בכל רחבי העולם, אלפי מחקרים שנעשו ע"י רופאים ומכוני מחקר הראו את ההשפעות החיוביות של הקנאביס – הוא משמש כמשכך כאבים, עוזר במניעת בחילות, מגביר תיאבון ולפיכך שכיח בשימוש אצל חולי מחלות סרטן העוברים טיפולי כימותרפיה.

בגלל ההשפעות המרגיעות של הקנאביס יש לו שימוש נרחב גם בתחומי הפסיכולוגיה ורפואת הנפש למשל (אנשים הסובלים מפוסט טראומה לאחר תאונות דרכים, מלחמה, תקיפות מיניות ועוד) הקנאביס ידוע גם כיעיל מאוד נגד סוגים של אפילפסיה. מספר חוקרים הוכיחו את יעילות הקנאביס בתפקוד אנטי-סרטני בתאים סרטניים במעבדה.

עליית השימוש בקנאביס רפואי שינתה גם את דרכי השימוש בו, אם בעבר מרבית צריכת הקנאביס הייתה בג'וינטים או בבאנגים, כיום, אנו עדים לשינוי מגמה ומרבית המשתמשים צורכים אותו באמצעות מכשירי אידוי – וופורייזרים.

מה היתרונות של שימוש במכשירי אידוי?

אידוי הוא למעשה תהליך בו מחממים את הקנאביס ללא בעירה, אנשים רבים מעדיפים להשתמש במכשירי אידוי על פני עישון בגלל מספר סיבות:

  • אין עשן – הטמפרטורה של האידוי נמוכה מטמפרטורת של בערת צמח הקנאביס, ולכן, ללא בעירה, לא משתחרר לאוויר עשן. עקב זאת מרבית תופעות הלוואי משאיפת עשן לריאות נמנעות.
  • שימוש חוזר – מכשיר אידוי מאפשר שימוש חוזר של צמח הקנאביס, מכיוון שהוא אינו נשרף. ניתן להשתמש בחומר היוצא ממכשיר האידוי ולהשתמש בו כדי להכין ממנו מאכלים.
  • חומרים מזיקים בעישון – בתהליך עישון בדרך כלל מעורבים חומרים נוספים כמו נייר גלגול, טבק וגז מצתים אשר יש להם גם השפעה בריאותית מזיקה.
  • טמפרטורה – טמפרטורת האידוי נמוכה באופן משמעותי מטמפרטורת העישון, ולכן פחות רעלים משתחררים בתהליך האידוי מהקנאביס. ( הטמפרטורה חשובה מאוד בתהליך האידוי -הטמפרטורה האידיאלית למיצוי החומר הפעיל של הקנאביס היא 180-200 מעלות צלזיוס.
  • טעם – הטעם של הקנאביס במכשיר אידוי הוא נעים ומתוק יותר מאשר בעישון. (בעישון הטעם חזק יותר ובדרך כלל גורם לגירוי הגרון). במכשיר אידוי ניתן להבדיל בין הזנים השונים על פי הטעם שלהם ונוכל ליהנות יותר מהטרפנים שבצמח.
  • זמן ההשפעה – השפעתם של החומרים הפעילים דומה למדי להשפעתם בעישון אך היא מתרחשת במשך זמן ארוך יותר. ההבדל המרכזי פה הוא שהעלייה והירידה של תחושת הסטלה היא מתונה יותר. כלומר התחושה הגופנית תהיה נינוחה יותר ולכן תחזיק לאורך זמן מתמשך.
  • חסכון כספי – ההוצאה הראשונית על מכשיר אידוי הינה לא קטנה אך ניצול החומר הינו טוב ויעיל יותר, כך שבטווח הארוך אתם למעשה חוסכים כסף רב. במיוחד אם אנחנו מכניסים למשוואה הזו את העלויות של ניירות הגלגול וכמובן הטבק למי שמערבב.

חנות אידוי – מכשירי אידוי איכותיים

טבע נייצ’ר מתמחה אך ורק במכשירי אידוי מתוך תפיסה שזו היא הדרך הטובה ביותר לצרוך קנאביס. כבר קרוב לעשור שאנחנו מפיצים את הבשורה של השימוש בוופורייזר והראשונים בשוק שהביאו לישראל את השימוש בוופורייזר נייד.

מתוך אמונה בשוק הזה והיתרונות שקיימים בו, טבע נייצ'ר מתרכזת אך ורק בייבוא ושיווק של מכשירי אידוי ומוסיפה בכל הזמן מוצרים חדשים אשר נהנים מטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לתת מענה ליותר ויותר צרכים של מטופלים. נציג טבע נייצ’ר ישמח להקשיב לצרכים המדויקים שלך ולהציע מכשיר אידוי מתאים ומומלץ עבורך.

כל מכשיר אידוי הינו בעל מחיר שונה ואנו מתחייבים למצוא את מכשיר האידוי המשתלם והמתאים ביותר עבורך.

אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על מוצרי אידוי ולאפשר לנו לעזור לך בבחירת הוופורייזר הבא שלך, נשמח אם תיצרו איתנו קשר בטלפון 050-8261261 או בכתובת אימייל: info@tevanature.com, או צרו איתנו קשר כאן.

מוצרי אידוי | טבע נייצ'ר