אידוי קנאביס

7 טיפים לאידוי קנאביס

שבעה טיפים לאידוי קנאביס

הפופולריות של מכשירי האידוי (וופורייזרים) עלתה עם הזמן ושינתה לחלוטין את הדרך בה אנשים ניגשים לעשן קנאביס. עכשיו אנשים מאיידים את העשב ונהנים מכל רגע מהחוויה שמספק הוופורייזר שלהם. אידוי קנאביס הוכח כדרך אמינה ליהנות מעישון, בין אם זה למטרות רפואיות או פנאי. אבל, יש כמה דברים שכדאי לדעת כשמדובר באידוי התפרחת. לא משנה אם זו הפעם הראשונה שאתה עושה זאת או שכבר עברת את שלב המתחילים. כל אחד יכול להרוויח מ 7 הטיפים הללו בכל מה שקשור לתפרחת קנאביס ואידוי.

אידוי תפרחת

אידוי, זו אחת הדרכים המהירות ביותר להכניס לגוף קנאביס ולהרגיש את ההשפעות תוך זמן קצר. הפופולריות הגוברת היא בדיוק הסיבה שבגללה חשבנו שיש צורך לתת לכם כמה טיפים מועילים בכל מה שקשור לאידוי תפרחת הקנאביס שלכם.

1. השתמשו בפרחים טריים בלבד

כאשר אתה שוקל לאדות את התפרחת, אנו ממליצים להשתמש בתפרחת איכותית בלבד. כשאתה מאייד פרחים טריים, התהליך משתמש בלחות בתוך הפרח ומחמם אותו עד שהוא משחרר אדים. שימוש בפרח טרי הוא חשוב, היות והוא יכיל לחות גבוהה יותר מזו של פרח ישן. חשוב מאוד לוודא שהפרח בו אתם משתמשים בתוך הוופורייזר אינו רטוב מדי או יבש יתר על המידה. חווית האידוי שלך תשופר באופן משמעותי אם תבחר להשתמש בפרח באיכות גבוהה בכל פעם שתעבוד.

2. השתמש בגריינדר

כשאתם גורסים את התפרחת, זה מגדיל את שטח הפנים שלו. שטח הפנים המוגבר מאפשר לחום לחדור בין הפרח הגרוס בתא החימום של הוופורייזר ולייצר אדים סמיכים יותר למשתמש. אנו ממליצים להשתמש בגריינדר ידני ולא חשמלי בכדי להשיג את הטחינה המושלמת לפרח. וודאו כי אתם טוחנים רק את כמות העשבים הנדרשת לאידוי. קנאביס שנגרס בטרם עת, יתייבש ויקטין את חווית האידוי שלכם.

3. בדוק את הטמפרטורה

כשאתם מאיידים, עליכם לעשות זאת בין 180-200 מעלות צלזיוס. זה כמובן תלוי בקנאביס שמשתמשים בו, היות והקנבינואידים השונים שבתוך הפרח, יתאיידו אחרת בהתאם לטמפרטורה בה אתם משתמשים. מומלץ לשחק מעט עם הטמפרטורה כדי להבין איזה חום עובד בצורה הטובה ביותר עבורך. זאת מכיוון שטמפרטורות שונות גורמות להשפעות שונות אצל כל משתמש.

7 טיפים לאידוי קנאביס

לינק למידע ורכישה – לגאסי פרו

4. מלא עד הסוף

כשאתם ממלאים את תא המילוי של הוופורייזר שלכם, וודאו שאתם ממלאים אותו עד סופו, אך לא לדחוס בכוח, אחרת זה ישפיע על זרימת האדים. השפעה על זרימת האדים תפחית בצורה משמעותית את החוויה המשתמש שלכם. לכן חשוב, לבחור מכשיר עם גודל תא מילוי נכון לכם. החל ממכשירם כמו הוילייף גו עם תא מילוי של 0.1 גרם ועד מכשיר האמביט פלוס עם 0.2 גרם.

5. חימום מראש

אל תכניסו את הקנאביס לוופורייזר כשהוא קר לחלוטין. אנו ממליצים לחמם אותו בזמן שאתם מכינים את התפרחת שלכם. לא הייתם מכניסים עוף מטוגן לסיר עם שמן ק ומצפים שהוא יתחיל לבשל מייד נכון? לכן אל תצפו לאותו הדבר מהוופוריזר שלכם. שימו לב, כי עם פעולת החימום הראשוני, תא המילוי יהיה מעט חם. הזהרו כשאתם ממלאים את התפרחת.

6 .שאיפות איטיות וארוכות

כשאתה מאדה, זו לא תחרות לראות מי יכול לעשות את זה יותר מהר. קחו את הזמן שלכם ותשאפו לאט לאט. כשאתם שואפים חזק או מהר מידי, זה יכול לגרום לחתיכות של קנאביס להיתקע בתא המילוי, והכי חשוב, לא תצליחו לקבל אדים ולהרגיש את השפעת הקנאביס. לקיחת שאיפה מהירה מאפשרת לאוויר קר לחדור לתא המילוי, ובכך להוריד את הטמפרטורה. כאשר הטמפרטורה שבתוך תא המילוי יורדת היא מאלצת את המאדה לעבוד קשה יותר לחימום הקנאביס לטמפרטורה שבחרתם. בכך אתם גורמים לוופורייזר לעבוד הרבה יותר קשה ממה שהוא צריך, דבר היכול להוביל לבלאי מהר יותר מהרגיל.

7 .שמור על הוופורייזר שלך

כמו כל דבר אחר בעל ערך, עליכם לשמור על הוופורייזר שלכם ולתחזק אותו. כדי להבטיח שהמכשיר שלכם יתפקד כראוי בכל פעם שאתם זקוקים לו, אתם צריכים לדאוג לנקות אותו. כל וופורייזר מגיע עם הוראות כיצד לנקות אותו ולהבטיח שתפיקו ממנו את המירב בכל שימוש. רוב המאיידים נמצאים בצד היקר וזה יכול להיות אובדן מבאס מאוד אם המכשיר ייהרס כי לא טיפלתם בו. בכדי להבטיח את אורך החיים של הוופורייזר ולהפחית את הסבירות שתצטרך לרכוש מכשיר נוסף בקרוב, אנו ממליצים לכם לדאוג לנקות אותו ניקוי ייבש – עם מברשת הניקוי שקיבלתם עם המכשיר לאחר כל שימוש. וניקוי רטוב – עם פדים אלכוהול ייעודיים לוופורייזר אחת ל 5 ימים כאשר המכשיר פועל. לכל שאלה נוספת נשמח לעמוד לרשותכם.

7 טיפים לאידוי קנאביס