וופורייזר

מהו וופורייזר

משמעות השם וופורייזר, הינה מכשיר אידוי (מאדה). מכשיר הוופורייזר מאפשר לצרוך את הקנאביס, או צמחי מרפא בלי לשרוף אותם וללא שאיפת עשן. מכשיר וופורייזר איכותי, מייצר אדים עדינים המכילים את החומרים הפעילים ללא תהליך של שריפה ומעניק חוויה נקייה ונעימה למשך זמן רב יותר.

מגוון מוצרי וופורייזר

חברת טבע נייטצ'ר הינה בין החברות המובילות בישראל למוצרים איכותיים בעולם העישון. באתר, תוכלו למצוא מגוון עשיר של המוצרים. ביניהם' מגוון רחב של וופורייזרים: מכשירי אידוי לקנאביס, וופורייזרים ניידים, וופורייזר לשמן, מכשירי אידוי דרך מים, וופורייזר נייח ווופורייזר דאב (מכשיר אידוי חשמלי הפועל באמצעות סוללה וניתן להטעין אותו עם כבל טעינה).

איך בוחרים וופורייזר

וופורייזר איכותי קונים רק אצל חברה רצינית ומוכרת, שדואגת לאחריות למוצר, כמו חברת טבע נייצ'ר. לאחר בחירת מקום הרכישה חשוב לבחור בין מכשיר אידוי נייח או נייד. מומלץ לרכוש מכשיר וופורייזר מתוצרת חברה ידועה בתוצרת איכותית, בנוסף, חשוב לבחור מכשיר שיהיה קל לתפעול עבורכם וכן מכשיר שיאפשר שליטה מירבית על הטמפרטורה במהלך השימוש. כמו כן, מומלץ לבחור מכשיר וופורייזר איכותי, למרות שמחירו יקר מעט יותר הוא יעניק לכם תמורה רבה יותר לאורך זמן.

המותגים המובילים בעולם

חברת טבע נייטצ'ר מקפידה לייבא ולהפיץ את מוצרי המותגים המובילים בעולם בתחום, ביניהם: אייר וייפ – AirVape, ויונט – Vivant, קלאדיוס 9 – Cloudious 9, סטורז אנד ביקל – Storz & Bickel  ואולאו וייפ – Oléo Vape. מוצרים אלו נבדקו בקפידה ומייצרים תמורה מושלמת לתקציב שלכם.

כל מה שצריך

באתר תוכלו בנוסף, למצוא ולהזמין מגוון רחב של מוצרים משלימים ואיכותיים, כגון: רשתות לפיה, גופי חימום, תאי מילוי, פיות, קייסים קשיחים, פדים למיצויים, כיסויים מסיליקון, צינורות אדים, סוללות, חלפים וכל הנדרש לשימוש. בנוסף, נשמח לשלוח עד אליכם קיטים לאחסון קנאביס, קופסאות אחסון במגוון גדלים ושקיות לחות. גריינדרים. וכן, מגוון רחב של נרתיקים דמויי עור וקשיחים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור ולהזמין ושליח יביא את המוצרים עד אליכם.

נציגי החברה עומדים לרשותכם במענה מקצועי לכל שאלה להתכתבות או לשיחה בטלפון – 050-8261261.

 

וופורייזר