אידוי קנאביס

פאקס 3 vs לגאסי פרו

וופורייזר לגאסי פרו לעומת פאקס 3

תעשיית הוופורייזר הניידים הולכת וגוברת עם השנים, למרות התחלה איטית של שנת 2020 בגלל משבר הקורונה מצד אחד, ובגלל היעדר מכשירים חדשים המיוצרים מצד שני. לכן, הקדמת ההשקה של הלגאסי מבית אייר וייפ יצרה עניין רב בקהילת המאיידים בשוק העולמי. היום נעשה השוואה בין מכשיר האידוי לגאסי פרו  לבין הפאקס 3, כדי שתוכלו לבחור איזה וופורייזר מתאים לכם יותר.

השוואת יכולות אידוי – תפרחת ומיצויים

פאקס 3

הפאקס 3 הוא גרסה חדשה יותר של הפאקס 2 ,אשר היה מתאים לתפרחת בלבד, בעוד הפאקס 3 יכול לעבוד גם עם מיצויים, בעזרת תוסף ייעודי המאפשר צריכה של דאב / ווקס / שאטר וכו׳.

לגאסי פרו

הלגאסי פרו מיועד גם לתפרחת וגם למיצויים. המשמעות, שני המכשירים מאיידים גם תפרחת קנאביס וגם מיצויים המיועדים לאידוי.

השוואה בין תכונות אידוי חכם

פאקס 3

הפאקס3 היה אחד ממכשירי האידוי לקנאביס הניידים הראשונים שנקראו מאייד חכם. לפאקס 3 יש חיבור לאפליקציה בעלת משחקים מובנים, מנגנון רטט ומצבי טמפרטורה קבועים.

לגאסי פרו

הלגאסי פרו בנוי בטכנולוגיית חיישנים חכמים ובעל כיבוי אוטומטי לאחר 60 שניות אם לא מתגלה תנועה. הטעינה האלחוטית החלוצית של הלגאסי הופכת אותו למכשיר האידוי לקנאביס הנייד הראשון שיש בו טעינה אלחוטית. כל מי שהשתמש במכשיר אידוי נייד יודע עד כמה חשוב מכשיר עם טעינה קלה. האפשרות להניח את הוופורייזר ולהטעין אותו אלחוטית היא אופציה יעילה מאוד שלא היית הקיימת עד היום. בנוסף, ללגאסי קיים מנגנון רטט, על מנת ליידע אותך שהמכשיר הגיע לטמפרטורה הרצויה וניתן להתחיל באידוי. בנוסף קיים מנגנון ON – DEMAND  אשר מאפשר לצרכן לבצע שאיפות מהמכשיר בעת לחיצה על הכפתור. כלומר אם אתם מחפשים אפשרות לשאיפה- שתיים באמצע היום ולהמשיך, זו אופציה מצויינת בשבילכם.

השוואת אדים ובטריה

פאקס 3

הפאקס 3 הוא וופורייזר שעובדת על שיטת חלימום קונדקשיין שמשמעותו, שהתפרחת מחוממת באמצעות מגע ישיר. אידוי קונדקשיין הוא סוג החימום הפופולרי ביותר במכשירי אידוי לקנאביס. אין פירוש הדבר שזה הסוג הטוב ביותר של שיטת חימום, למעשה, שיטות החימום השנייה – קונבקשיין, היא אפילו עדיפה יותר בזכות היכולת לאדות את החומר בצורה אחידה יותר ולהפחתת הסיכון שיתקיים תהליך של שריפה של התפרחת. במכשיר הפאקס לא ניתן לשלוט בטמפרטורות אלא לעבור בין 4 רמות חום קבועות. הסוללה של הפאקס 3 היא סוללה קבועה, לא ניתנת להחלפה, בעל הספק של 3500 mAh ובטעינה מלאה (90 דקות טעינה) מתאימה ל 8-10 סאשנים.

לגאסי פרו

הלאגסי פרו כולל בתוכו נתיב אדים העשוי מזכוכית עמידה לחום, מה שאומר שהלגאסי משתמש בשיטת חימום – קונבקשיין. כלומר הסעת אוויר חם. הסעה פירושה שהתפרחת לא נודעת ישירות המקור החום. בעזרת שיטת חימום זו התפרחת תאדה בצורה שווה יותר ואחידה. זמן החימום של הלגאסי הוא כ- 10 שניות, והוא עובד על ידי סוללה נשלפת של 3200 mAh. למכשיר מסך לד דרכו ניתן לבצע שליטה בטמפרטורות על ידי 2 לחצנים בטווח של 100C – 240C . תא המילוי שלו עשוי בציפוי זהב ביחד עם נתיב האדים העשוי זכוכית מספקים אדים חלקים מאוד ללא גירוי בגרון גם במעלות הגבוהות.

מידות

פאקס 3

11*3.5*2 ס״מ, משקל – 95 גרם

לגאסי פרו

13*5*3 ס״מ , משקל – 244 גרם

מחיר

פאקס 3

1099 ש״ח

לגאסי פרו

1290 ש״ח

אחריות

פאקס 3

יבואן – שנה. אחריות יצרן – 10 שנים

לגאסי פרו

יבואן – שנה. אחריות יצרן לכל החיים

לסיכום,

ללגאסי פרו מגוון יתרונות רחב. מהחלפת סוללה, מהירות חימום ותא מילוי רחוק מהפיה. אבל מבחינתנו הגורם הגדול שמציב את הלגאסי פרו ביתרון משמעותי, הוא שיטת החימום. וופורייזרים העובדים על שיטת חימום – היברידית, מסוגלים לחמם את התפרחת בצורה אחידה יותר ולנצל את החומר בצורה יעילה ללא טעים שרופים.

פאקס 3 vs לגאסי פרו