• משלוח חינם על כל הזמנה מעל 850 ש״ח
 • FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER 850 NIS!
 • טבע נייצ’ר - וופורייזרים ומכשירי אידוי
 • 0.00 / 0 items
  0
  0

  מדריך למשתמש בוופורייזר – מכשיר אידוי קנאביס רפואי

  ?איך משתמשים במכשיר אידוי לקנאביס רפואי
  קודם כל צריך להבין דבר אחד- אידוי זה לא עישון!!!

  בניגוד לעישון, באידוי השאיפות צריכות להיות הרבה יותר ארוכות. כל שאיפה מתבצעת בקצב אחיד ואיטי ונמשכת 5-6 שניות. ככה בעצם, האוויר החם שעובר בתא החימום, אוסף איתו את כל החומרים הפעילים שבעשבים ומנצל אותם במידה מרבית.

  יש להשתדל שהשאיפות עצמם יגיעו מאזור הריאות והסרעפת ולא מהגרון והשפתיים. (מה שנקרא- שאיפות עמוקות)

  שני דברים חשובים שצריך לדעת על וופורייזר לקנביס:
  האחד, שבאידוי אין עשן, יש הרבה טעם. אבל אין עשן, וזה לא אומר שזה לא עובד.

  השני, שבאידוי יש דיליי של כ- 5 דקות בהשפעה. בניגוד לעישון שמורגש באופן די מיידי, באידוי לחומר הפעיל לוקח כמה דקות להיספג בריאות. הדיליי בהשפעה מתרחש בשל הטמפרטורה הנמוכה שאנחנו משתמשים באידוי. בניגוד לעישון בו הטמפרטורה כל כך גבוהה שהחומרים הפעילים מופעלים ברגע בו הדלקנו את הסיגריה. באידוי החומרים מתחילים להתפרק רק ברגע שיגיעו לריאות. כמו כן ההשפעה היא לטווח ארוך יותר.

  לגבי השאלה- האם אידוי מבזבז יותר חומר מעישון? התשובה לא חד משמעית. חשוב לדעת כמובן איך אתם מעשנים היום. כמה היחס הוא לעשבים וכמה לטבק? ככה שזה מאוד אינדיבידואלי.

  אבל מה שכן בטוח, הוא שבאידוי ההשפעה היא לא חזקה כמו בעישון. אך, היא מחזיקה לאורך זמן רב יותר. אידוי, מומלץ מאוד לשימוש במהלך היום, היות ובניגוד לעישון, הוא לא מועך אותך אלא להפך. הוא אפילו מעורר.

  לאחר שתהפכו למאיידים מקצוענים, תתחילו לנסות להחזיק את האדים בריאות למספר שניות אחרי כל שאיפה. ככה תגיעו לניצול מקסימלי של החומרים הפעילים בעשבים.

  שימו לב, כי ברגע שתחזיקו את האדים בריאות, תוכלו להגיע למצב בו לא תראו אפילו את האדים הקלים ביותר.

  לסיכום תזכרו שאם זו הפעם הראשונה שאתם מתנסים באידוי, חשוב לזכור כי קיימת עקומת לימוד של 48 עד- 72 שעות. אז אל תוותרו על ההתחלה.

  אידוי נעים.

  Share this post  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *